Teslimat Koşulları

Aynı gün teslim garantisi 7/24 Açık Çiçekçi Sabuncakis

7/24 Alo Sipariş : +90 212 246 21 91


Sabuncakis nerelere çiçek teslimatı yapabilir?

Dünya’nın her yerine çiçek teslimatı yapabiliriz. İstanbul içindeki siparişlerinizi, kendi üretim ve servis araçlarımızla ,İstanbul dışında ki siparişlerinizi Türkiye’nin 72 ilindeki bayiilerimiz vasıtasıyla, Türkiye dışındaki ülkelere de uluslararası çiçek göndereme kuruluşu vasıtasıyla çiçek gönderimi yapabilirsiniz.

Sabuncakis istediğim saatde teslimat yapabilirmi?

Tabiki!!
İstanbul içinde semt ayırt etmeksizin teslimattan 2 saat öncesinde verdiğiniz siparişler istediğiniz saatde alıcısına ulaşmış olur. .Ayrıca siz müşterilemize özel 7/24 uygulamamız ile yine İstanbul içinde istediğiniz semte dilediğiniz saatte gönderim yapabilirsiniz. İstanbul dışı siparişleriniz belirttiğiniz tarihe gçre gün içerisinde gçnderilirken ; yurt dışı gönderimleriniz için saat 16:00 a kadar vereceğiniz siğarişleriniz aynı gün alıcısına ulaştırılacaktır .Düğün gibi saatli organizasyonlar dışında ki çiçek gönderileriniz gün içinde teslimat yapılmaktadır.
Belirttiğiniz saat dilimine hava şartları beklenmeyen araç arızaları trafik kazası gibi olağan dışı durumlarda çiçek teslimat saati değişebilir.Özel günlerde iş yoğunluğundan ötürü saatli teslimat yapılmamaktadır. Saat 20:00 den sonraki ve özel saatli çiçek teslimatlarınız için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.

Sabuncakis Çiçeği alacak kişi yerinde yoksa ne yapıyorsunuz?

Alıcı kişi yerinde yoksa önce telefonla aranır. Alıcının vereceği talimat doğrultusunda evlerde ve sitelerde ; apartman görevlisi,kapıcı, yan komşu daireye veya site güvenlik görevlisine , firma ve şirketlerde; çalışma arkadaşına bölüm sekreterine veya firma resepsiyonuna ,hastanelerde; bazı hastanelerde personelimizi içeriye alınmamaktadır bu tip durumlarda hastane resepsiyon görevlisine çiçek teslim edilir hastane kendi içindeki çalışanlarıyla odalara çiçek teslimatı yapılmaktadır, Otogar ve havalimanı gibi yerlerde yolculara çiçek teslimatı yapılmamaktadır.

Sabuncakis Teslimat sırasında alıcıyı telefonla arıyormusunuz?

Eğerki alıcı kişiye ait adres bilgilerini eksiksiz ve tam olara iletirseniz aramaya gerek kalmadan çiçek teslimatı yapılır. Gidecek olan çiçeğin sürpriz olmasını istiyor alıcıyı telefonla aramamızı istemiyorsanız, bunu mutlaka bizimle paylaşınız ve adres bilgilerinin doğru olduğundan emin olunuz alternatif olsun diye adresi bilen üçüncü bir kişi belirleyiniz personelimiz o kişiyle irtibata geçsin.

Sabuncakis Çiçeğimin teslimatında bilgi veriyormusunuz?

Gönderenin talebine göre çiçeğinizi teslim ettikden sonra e-mail ile birbilgilendirme maili atıyoruz. Belirttiğiniz saatlere mutlaka sadık kalırız. Eğerki alıcı kişi yerinde yoksa veya siparişiniz ile ilgili bir aksilik olursa size bilgi verilir. Belirttiğiniz saat dilimine hava şartları beklenmeyen araç arızaları trafik kazası gibi olağan dışı durumlarda çiçek teslimat saati değişebilir.

Pazar günleri çiçek teslimatı yapıyormusunuz?

Tabiki!!
Sabuncakis 7 gün 24 saat çiçek servisi yapmaktadır.Pazar günkü Yurdışı siparişleriniz ve Mesai saatleri dışında (09:00-20:00) dışında çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.

Sabuncakis Teslimat ücreti alıyormu?

Şehir merkezlerinde yol ücreti alınmamaktadır.İstanbul içinde bazı ulaşımı zaman ve maaliyet doğuran ileçelerde extra yol ücreti talep edilmektedir bu ilçeleri görmek için tıklayınız.. İstanbul dışında ve yurt dışında şehir merkezin den 25 km dışındaki yol mesafesine göre fark ücret talep edilmektedir.Detaylı bilgi almak için çağrı merkezimizle irtibata geçiniz.